info@imtmc.ir (۰۲۱) ۴۵۱۴۱۰۰۰

ارائه خدمات در حوزه بیمه

معمولاً اغلب خانوارها، به‌خصوص طبقات متوسط و متوسط رو به پایین (سه دهک پایین درآمدی) پس‌انداز ماهانه‌ای دارند که به خودی خود نمی‌توان از آنها برای خرید یک دارایی با قیمت سنگین نظیر مسکن، اتومبیل یا زمین استفاده کرد.

معمولاً اغلب خانوارها، به‌خصوص طبقات متوسط و متوسط رو به پایین (سه دهک پایین درآمدی) پس‌انداز ماهانه‌ای دارند که به خودی خود نمی‌توان از آنها برای خرید یک دارایی با قیمت سنگین نظیر مسکن، اتومبیل یا زمین استفاده کرد. به علاوه بسیاری از مؤسسات مالی و بانک‌ها در بازار سرمایه نیز برنامه‌ای برای جذب این مبالغ اندک به‌صورت بلندمدت ندارند، از سوی دیگر جمع‌آوری این وجوه توسط خود شخص نیز میسر نیست و چه‌بسا دستخوش وسوسه‌های گوناگون قرار گرفته و خرج شود و به همین دلیل بسیاری از افراد، پس‌انداز اجباری و مطمئن را به پس‌انداز آزاد و نامرتب ترجیح می‌دهند.

از اینرو بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌هایی است که این وجوه را به شکل کارا و با استفاده از سود مرکب برای شخص پس‌انداز و سرمایه‌گذاری می‌کند.

بيمه عمر و سرمايه‌گذاري چيست؟

وسيله‌اي است براي آرامش خيال امروز و تأمین فرداي شما. با خريد اين بيمه‌نامه، علاوه بر پوشش‌هاي بيمه‌اي نظير فوت، نقص عضو و ازكارافتادگي، معافيت از پرداخت حق بيمه و بيماري‌هاي خاص در طول مدت قرارداد، امكان سرمايه‌گذاري مطمئن و سودآوري را در ازاي پس‌اندازهاي كوچك جهت تأمین آينده به دست خواهيد آورد. اين بیمه‌نامه‌ طرحي است اميدوارانه؛ چرا كه ارمغان داشتن آن دست يافتن به ثبات مالي و آرامش خاطر در زندگي شما و خانواده‌یتان خواهد بود

مزاياي بيمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری عبارت است از:

۱- تأمین آسايش فكري و مالي بيمه‌شدگان در شرايط متفاوت زندگي

۲- ايجاد سرمايه كلان در پايان قرارداد و يا دريافت مستمري براي همه افراد جامعه با سنين متفاوت

۳- حمايت از افراد خانواده در شرايط ناشي از فوت و ازكارافتادگي و نقص عضو بيمه شده

۴- پرداخت كمك هزينه درماني بابت بيماري‌هاي خاص شامل سكته‌هاي قلبي و مغزي، جراحي عروق كرونر قلب، انواع سرطان و پيوند اعضاي اصلي بدن بيمه شده

۵- دریافت وام بدون نیاز به ضامن و سفته و چک در کوتاه‌ترین زمان

۶- برداشت از اندوخته تا ميزان ۹۰% بازخريد از پايان سال اول بيمه‌نامه