info@imtmc.ir (۰۲۱) ۴۵۱۴۱۰۰۰

ارائه خدمات در حوزه IoT

امروزه با گسترش اینترنت و فناوری، زندگی بشر هر روز بیش از پیش سهل و آسان گشته و خواسته افراد نیز ساده‌سازی بیشتر امور زندگی است.از اینرو جهت برآورد این امر، مفهومی جدید در دنیای فناوری و ارتباطات با عنوان اینترنت اشیا شکل گرفته است.

شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در زمینه‌­های مختلف ارائه خدمات اینترنت اشیا از جمله حمل­‌ونقل هوشمند و سیستم خانه هوشمند سرمایه‌­گذاری کرده است. در این راستا به انجام فعالیت­‌هایی چون انتخاب تأمین‌کنندگان، تحقیق و توسعه در مورد نرم­‌افزار و سخت‌­افزار مورد نیاز، شامل طراحی برد، پیاده‌­سازی نمونه‌های اولیه، توسعه نرم‌­افزار و پلتفرم یکپارچه­ برای کل سیستم پرداخته است. همچنین رایزنی با تأمین‌کنندگان تجهیزات مختلف جهت بازاریابی و فروش این دستگاه‌ها را انجام داده است. در حال حاضر دستاوردهای مهم شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در زمینه طراحی و ساخت در حوزه اینترنت اشیا بدین شرح است:

  • طراحی و ساخت برد اصلی منطبق با ورتیکال‌های مختلف
  • طراحی و ساخت برد مختص (AVL (FMS 327
  • طراحی پلتفرمی شامل سرور، ترمینال و GUI (شامل بلوک­های سرور، دیاگرام و رابط کاربری گرافیکی)

در زمینه ارائه خدمات اینترنت اشیا، شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در دپارتمان بازاریابی سازمانی همراه اول نیز فعالیت­‌هایی چون طراحی سیم­کارت­های دیتای  B2B، توسعه طرح‌­های تجاری مورد نیاز M2M و AVL، توسعه بسته‌های APN، طراحی بروشورها، پیگیری برای تهیه و تدوین RFI و RFP برای پلتفرم M2M و تعامل با مشتریان در سگمنت­‌های مختلف از AVL تا کنتورهای هوشمند و سلامت از راه دور را انجام داده است.