info@imtmc.ir (۰۲۱) ۴۵۱۴۱۰۰۰

اینترنت اشیا

رشد روزافزون تکنولوژی و هوشمندسازی سیستم‌های مرتبط با کسب‌وکارهای گوناگون، لزوم استفاده از مکانیزم‌های ارتباط از راه دور را بیش از پیش توجیح کرده است. یکی از این مکانیزم‌ها، ارتباطات میان اشیا در بستر اینترنت و شبکه موبایل است که قابلیت برقراری ارتباط دو طرفه میان هزاران دستگاه را به صورت بی‌سیم، با سیم و در لحظه فراهم می‌آورد.

شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در زمینه­‌های مختلف ارائه خدمات اینترنت اشیا از جمله حمل­‌ونقل هوشمند و سیستم خانه هوشمند سرمایه­‌گذاری کرده است. در این راستا به انجام فعالیت­‌هایی چون انتخاب تأمین‌کنندگان، تحقیق و توسعه در مورد نرم­‌افزار و سخت‌­افزار مورد نیاز، شامل طراحی برد، پیاده‌­سازی نمونه‌های اولیه، توسعه نرم­‌افزار و پلتفرم یکپارچه­ برای کل سیستم پرداخته است. همچنین رایزنی با تأمین‌کنندگان تجهیزات مختلف جهت بازاریابی و فروش این دستگاه­‌ها را انجام داده است. در حال حاضر دستاوردهای مهم شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در زمینه طراحی و ساخت در حوزه اینترنت اشیا بدین شرح است:

  • طراحی و ساخت برد اصلی منطبق با ورتیکال‌­های مختلف
  • طراحی و ساخت برد مختص FMS 327) AVL) 
  • طراحی پلتفرمی شامل سرور، ترمینال و GUI (شامل بلوک‌­های سرور، دیاگرام و رابط کاربری گرافیکی)

در زمینه ارائه خدمات اینترنت اشیا، شرکت فناوری و مدیریت روز ایرانیان در دپارتمان بازاریابی سازمانی همراه اول نیز فعالیت‌­هایی چون طراحی سیم­‌کارت‌­های دیتای B2B ، توسعه طرح­‌های تجاری مورد نیاز M2M و AVL ، توسعه بسته­‌های APN ، طراحی بروشورها، پیگیری برای تهیه و تدوین RFI و RFP برای پلتفرم M2M و تعامل با مشتریان در سگمنت­‌های مختلف از AVL تا کنتورهای هوشمند و سلامت از راه دور را انجام داده است.